Metropolis Reality s.r.o. - nabídka nemovitostí

Celkem 3 fotografií, zobrazit všechny
Makléř:
Tomáš Ebr
telefon: 774866327
tomasebr@gmail.com

Máte dotazy? Nezávazně nás kontaktujte:

* Vaše jméno
* Váš email
* Telefon
* Váš vzkaz
 
  Odesláním dotazu zároveň souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Pozemek o rozloze 326 m² v klidné části Prahy–Dubče

Cena:
2.300.000 ,- Včetně provize RK
Popis nemovitosti:

Nabízíme k prodeji pozemek o rozloze 326 m² v klidné části Prahy–Dubče, přímo v zahrádkářské osadě Slatiny. Pozemek je rovinatý, pravidelného tvaru (cca 16,5 × 20 m) a nachází se v zastavěném území.

Podle územního plánu je aktuálně určen k výstavbě zahradní chaty do 25 m². Přístup je zajištěn přes sousední parcelu č. 1635/1, která slouží jako příjezdová cesta. Elektřina je již zavedena. Pro napojení na vodu a kanalizaci je nutné jednat s vlastníky sítí (Pražské vodovody a kanalizace, a.s.). Do doby případného připojení lze využít studnu a jímku – studna bude navíc nově vybudována do konce listopadu.

Poloha a dostupnost:

V dosahu budoucí stanice metra Dubeč.

Jen 5 minut od nákupních center Europark a Fashion Arena.

Pěší vzdálenost k rybníku Slatina a rozsáhlým zeleným plochám.

Možnost příjezdu autem až k bráně pozemku.

Tento pozemek je ideální volbou pro ty, kteří hledají místo pro víkendový relax uprostřed přírody, a zároveň si chtějí užívat pohodlnou dostupnost do centra Prahy.

Typ nemovitosti:
Pozemek
Číslo nemovitosti:
2025072
Typ pozemku:
Bydlení
Operace:
Prodej
Adresa:
Praha
Praha-Dubeč
Slatiny
Plocha pozemku:
326 m2
Umístění objektu:
Klidná část obce
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
50° 04' 10.610"N, 14° 34' 49.400"E