Metropolis Reality s.r.o. - nabídka nemovitostí

Celkem 20 fotografií, zobrazit všechny
Makléř:
Tomáš Ebr
telefon: 774866327
tomasebr@gmail.com

Máte dotazy? Nezávazně nás kontaktujte:

* Vaše jméno
* Váš email
* Telefon
* Váš vzkaz
 
  Odesláním dotazu zároveň souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Prodej rodinného domu

Cena:
4.999.000 ,-
Popis nemovitosti:

Nabízíme Vám ke koupi vilu, která se nachází v obci Mikulášovice, města v okrese Děčín v západní části Šluknovského výběžku, táhnoucí se podél Mikulášovického potoka v délce téměř sedmi kilometrů.

Vila prošla v roce 2013 rekonstrukcí, kdy získala novou fasádu, střechu, okna, vstupní dveře nebo rozvody elektřiny a topení včetně nového plynového kotle. Napojen je na kanalizaci a plynovod. V suterénu se nachází vlastní studna s čerpadlem a rozvody. Dům je také vhodně dispozičně řešen a rozdělen. Je kompletně podsklepený, dvě obytná patra a podkroví.
Pozemek je rovinatý a má rozlohu 1180 m2.Obec Mikulášovice má velmi dobrou občanskou vybavenost. Nachází se zde základní škola, pošta, prodejna potravin a smíšeného zboží, vlakové nádraží se spojením do Německa. V pěší dostupnosti cca 500 m domu se nachází přírodní koupaliště Mikulášovice.

Kolem obce je také nespočet cyklistických tras. Turistickou atrakcí v létě jsou Šluknovského výběžku CHKO Labské pískovce . Nemovitost je vhodná nejen k trvalému bydlení, ale vzhledem k umístění v obci se zaměřením na sportovní a turistické využití volného času rovněž jako výnosová nemovitost v cestovním ruchu, ke krátkodobým pronájmům. Jelikož se energetický štítek PENB teprve zpracovává, uvádí se u inzerce energetická náročnost budovy pod písmenem „G“.

Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem s jehož vyřízením za nejvýhodnějších podmínek na trhu rádi pomůžeme. Ohledně podrobnějších informací či zájmu o prohlídku mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.


Dům je k dispozici ihned.

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
2023046
Typ domu:
Vila
Operace:
Prodej
Adresa:
Mikulášovice 1032
Plocha pozemku:
1180 m2
Stav objektu:
Velmi dobrý
Konstrukce:
Cihlová
Umístění objektu:
Centrum obce
Komunikace:
Asfaltová
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
50° 57' 47.693"N, 14° 21' 52.412"E